Previous Entry Share Next Entry
Провокація з метою вбити, пограбування або затримання наркоторговця?
sviatynaandrii
До Прокуратури м. Києва
м. Київ, 03150, вул.. Предславинська, 45/9

Святини Андрія Васильовича

Паспорт громадянина України:
СН № ХХХ ХХХ виданий
Печерським РУ ГУ МВС України в
м. Києві ХХ.ХХ.ХХХХ року
місце проживання:
м. Київ, вул. І. Кудрі 42, кв. 48, 01042
тел. +38 (097) 0882430
Член Партії Регіонів, юрист
Скарга


У порядку статті 97 КПК України,-

Прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя зобов'язані
приймати заяви і повідомлення про вчинені або підготовлювані
злочини, в тому числі і в справах, які не підлягають їх віданню.
По заяві або повідомленню про злочин прокурор, слідчий, орган
дізнання або суддя зобов'язані не пізніше триденного строку
прийняти одне з таких рішень:

1) порушити кримінальну справу;

2) відмовити в порушенні кримінальної справи;

3) направити заяву або повідомлення за належністю.

Одночасно вживається всіх можливих заходів, щоб запобігти
злочинові або припинити його. За наявності відповідних підстав, що
свідчать про реальну загрозу життю та здоров'ю особи, яка
повідомила про злочин, слід вжити необхідних заходів для
забезпечення безпеки заявника, а також членів його сім'ї та
близьких родичів, якщо шляхом погроз або інших протиправних дій
щодо них робляться спроби вплинути на заявника.

Прошу Вас вжити екстрених практичних заходів щодо проведення службового розслідування і правової оцінки дій співробітників Служби безпеки України які 17.04.2012 року приблизно о 19 годин 15 хвилин проводили затримання підозрюваного у торгівлі наркотичними засобами (зі слів співробітника ГУ МВС України в м. Києві, тел.. 272-53-00) за адресою м. Київ, бул. Лесі України, 28 та порушити відносно них кримінальну справу за ознаками злочинів передбачених ст. ст.. 112, ч. 2 ст. 129, ч. 1 ст. 365, ч. 2 ст. 367 Кримінального Кодексу України.

17.04.12 р. приблизно о 19 годині 15 хвилин я проїжджав на своєму автомобілі Шевролет Лачетті д/н АА 0164 ЕР по бул. Лесі Українки біля будинку № 28. Побачивши натовп людей напроти магазину «Товари для спорту та туризму» я звернув увагу на людину з розбитою головою, яка була вся в крові та лежала на задньому багажнику автомобіля (марка та д/н автомобіля є на відео яке додається до цієї заяви), навколо цього чоловіка стояв натовп людей – перше що мені зайшло на думку це те що чоловіка "збив автомобіль ". Я дістав камеру та хотів зафіксувати на відео цю обставину..., але в цей момент один з чоловіків які знаходились біля цієї людини підскочив до мого автомобіля та зі словами (пряма мова) «…заберіть камеру…» намагався відкрити дверцята мого автомобіля та проникнути до салону мого автомобіля. В другу секунду другий чоловік тримаючись за ручку пістолета який перебував в нього "під пахвою", став мені кричати (пряма мова) "... прибери камеру ..." на вигляд цей чоловік був бандитського вигляду, в спортивному костюмі, він не пред'явив ні якого посвідчення, а намагався розбити скло в моєму автомобілі. Я що називається вдарив "по газам"..., потім зупинившись метрів за тридцять одну ногу оставивши в автомобілі почав знімати інцидент на відео камеру. Один з групи тих чоловіків став мене фотографувати. Я викликав міліцію і поїхав до дому.

Стаття 68 Конституції України закріплює імперативну норму, що кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. При цьому, незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Пункт 2 ст. 13 ЦК України прямо вказує на те, що при здійсненні своїх прав співробітники СБУ зобов’язані утримуватися від дій, які б могли порушити права інших осіб.

Ч. 2 ст. 273 ЦК України передбачає, що юридичні особи, їх працівники, окремі фізичні особи, професійні обов’язки яких стосуються особистих немайнових прав фізичної особи, зобов’язані утримуватися від дій, якими ці права можуть бути порушені. Ч. 3 цієї ж статті вказує, що діяльність фізичних та юридичних осіб не може порушувати особисті немайнові права.

Протиправність, а вірніше злочинність діянь співробітників СБУ, які, будучи посадовими особами випливає зокрема з того, що згідно ст.. ст.. 112, 129, 365, 367 КК України:

Ст. 112 КК України передбачає що посягання на життя Президента України, Голови Верховної Ради України, народного депутата України, Прем’єр-міністра України, члена Кабінету Міністрів України, голови чи судді Конституційного Суду України або Верховного Суду України, або вищих спеціалізованих судів України, Генерального прокурора України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Голови рахункової палати, Голови Національного банку України, керівника політичної партії, вчинене у зв’язку з їх державною чи громадською діяльністю, - карається позбавленням волі від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

В ч. 2 ст. 129 КК України говориться про те що погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, вчинене членом організованої групи,- карається позбавленням волі від трьох до п’яти років.

Ч. 1 ст. 365 КК України прямо вказує на те, що перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб;

В ч. 2 ст. 367 КК України зазначається, що службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб;

- є кримінально караними діяннями, що тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Коли я став свідком такої протиправної поведінки співробітників СБУ я отримав стрес, у мене розболілася голова, піднявся тиск, стан мого здоров'я різко погіршився, я не міг заснути всю ніч. Це призводить до моральних страждань, до порушення моїх нормальних життєвих зв'язків і буде потрібно додаткових зусиль для організації свого життя.

Додатки:

Компакт диск з відео та аудіо записами інциденту (одна шт.).

18.04.2012 р. Святина А.В.

?

Log in

No account? Create an account