Previous Entry Share Next Entry
Прокуратура України намагається поставити Святині А.В. психіатричний діагноз....
sviatynaandrii

Добрий день! Звертаюсь до всіх слов’ян - бо не бачу однодумців крім Вас.

   30.02.2012 року я був у Печерській районній прокуратурі м. Києва, ознайомлювався з матеріалами справи «Кримінальні фільтри "дахуємі" співробітниками міліції, вимагання з мене грошей співробітниками міліції спільно із співробітниками військової розвідки та кримінальними елементами» справу вела прокурор Печерської районної прокуратури м. Києва Мірошниченко (Кримінальні "фільтри"), так от - мені відмовлено в порушенні кримінальної справи за зібраними мною юридичними фактами, а в справі представлено все так що я вів і веду себе неадекватно, все придумую, всіх провокую, а на моїх аудіо та відео записах (юридичних фактах) самі «невстановлені особи».
   31.02.2012 в Прокуратурі Печерського району м. Києва Мірошниченко мені взагалі не дала можливості ознайомитися з матеріалами справи і разом зі співробітниками канцелярії прокуратури намагалась спровокувати мене на якісь "неадекватні" дії. 
   Під будинком № 42 по вул. Івана Кудрі мене чекають оперативні співробітники, які «провокують» мене на бійку і вже готові «свідки», щоб потім або порушити проти мене кримінальну справу за статтею Хуліганство або виставити мене божевільним. У справі все так і представлено (пряма мова):  
«... вів себе неадекватно, погрожував фізичною розправою, лаявся нецензурною лайкою, залякував і т.д ...»
- на аудіо і відео записах нічого подібного немає.
   У 1996 році «менти» вкрали належний мені, згідно Коносаменту (морські документи на вантаж), вантаж (аудіо-відео техніка) який йшов з міжнародного контракту, з ОАЕ в Білорусію транзитом через Україну. Такі угоди в обов'язковому порядку страхуються банком відправника.
   29.02.2012 року в Шевченківському районному суді м. Києва я буду заявляти клопотання про збільшення суми позову до п'ятдесяти мільярдів Євро «матеріальної і моральної компенсації» ("Перевертні" у погонах), так як за ці роки я вважаю я зміг би заробити такі гроші. Бюджету Україні не вистачить щоб зі мною розрахуватися. Це прекрасний привід "наїхати" на жидо-масонську Україну де в порядку речей порушення прав людини, ментовське (жидо-масонське) свавілля, геноцид слов'ян жидо-масонами - фактів достатньо.
   Моїх родичів влада використовує проти мене (в 1997 мої родичі намагалися замкнути мене в психіатричну лікарню ім. Павлова, тоді від «психушки» мене врятував слідчий, який вів кримінальну справу № 6/81 по вкраденому вантажу). 15.01.2012 року на дні народження мого батька мій старший брат і моя двоюрідна сестра (до речі лікар невропатолог) взагалі заявили - що в мене "шизофренія". Вони разом з ментами та прокуратурою підводять мене під цей діагноз. Справа в тому, що за законом родичі після моєї смерті (або у випадку психіатричного діагнозу) мають право представляти мої інтереси в судах, а значить - можуть отримати страховку за вантаж.
   Зараз влада Україні повністю перекривають мені доступ до слов'янських сайтів.
   Янукович теж належить до жидо-масонів.    
   Через три роки вибори президента України. Я пропоную вийти з «підпілля» і створити на базі громадського руху «Кияни за красивий Київ» партію «Єдиний Слов'янський Фронт» з головним штабом у м. Києві та докласти максимум зусиль для звільнення всіх слов'ян від жидо-масонського ярма.
   Не можна кидати Україну в такий момент треба кинути всі сили і вигнати цю «нечисть» з України і далі рухатися на Захід (Сербія, Чехія ...).
   З повагою Святина А.В., лідер громадського руху - "Кияни за красивий Київ"       Жидо-масонська змова. Безпрецедентне порушення прав людини в Прокуратурі Печерського району м. Києва 03.02.2012 року.

Прокурор Печерської районної Прокуратури Мирошніченко І.С. особисто перешкоджає у відправлені правосуддя, грубо порушує права людини та не дає Святині А.В. ознайомлюватись з матеріалами перевірки по заявах відносно корупційних дій працівників міліції...


?

Log in